אודות

חברת מלח הארץ נוסדה ב-1922 כמפעל חלוצי וציוני בעתלית. מאז הפכה החברה ליצרנית המלח המובילה בישראל, עם מגוון מוצרי מלח יחודיים לתעשייה, לצרכנים, לשוק המקומי וליצוא. המלח שלנו מופק ממימיו הצלולים של הים האדום, בבריכות אידוי פתוחות בעזרת אנרגיית השמש והרוח.

חברת מלח הארץ נוסדה ב-1922 כמפעל חלוצי וציוני בעתלית. מאז הפכה החברה ליצרנית המלח המובילה בישראל, עם מגוון מוצרי מלח יחודיים לתעשייה, לצרכנים, לשוק המקומי וליצוא. המלח שלנו מופק ממימיו הצלולים של הים האדום, בבריכות אידוי פתוחות בעזרת אנרגיית השמש והרוח. כך אנחנו שומרים על הסביבה, מנצלים את עושר המינרלים הטבעיים של הים האדום ומביאים אליכם מלח איכותי, בריא ובוהק, הטומן בחובו את ארומת הים והשמש.

תהליך יצור המלח

תהליך היצור הטבעי הוא חלק בלתי נפרד מהחזון שלנו. מאז הקמתה פועלת מלח הארץ לשמירה על האיזון שבין התעשייה לסביבה. מדובר בתעשייה מקיימת הלכה למעשה, המותירה טביעת רגל אקולוגית מינימלית, ומייצרת מוצר מהטבע החיוני לקיום האנושי.

דואגים לסביבה

אזור הבריכות נשמר כשמורת טבע, המארחת מינים רבים של בעלי כנף ומשלבת פעילויות של צפרות וטבע באמצעות הקמת מצפורים ואזורי משכן וקינון עבור אלפי עופות מים וציפורים נודדות. שמורת טבע פסטורלית זו מהווה עבורנו משאב טבעי להפקת מלח ים איכותי.

מגוון מוצרים

כחברה מובילה בתחומה, תרבות צריכת המלח חשובה לנו. אנו מודעים לכך שמלח הוא התבלין החשוב במטבח ומינרל חיוני לגופנו ולכן פועלים ללא הרף לפיתוח מוצרים חדשניים, בריאים וקולינריים. בין מוצרינו תוכלו למצוא את המלח הוותיק באריזת נייר של 1 ק"ג, ואת מותג "מלח הארץ" הכולל מגוון מלחים באריזות נוחות ובטקסטורות שונות וכן מוצרי מלחים עם תבלינים בטעמים שונים.

מרכז חדשנות

כמומחים וכבעלי ניסיון רב בתחום, אנו מספקים מגוון פתרונות יחודיים לתעשיות השונות. במרכז הפיתוח המתקדם שלנו מפתחים אנשי המקצוע של החברה מוצרים בתחום המלח בהתאמה אישית, לפי דרישת הלקוח וצרכיו. כשותפה להצלחתם, מלווה מלח הארץ את לקוחותיה משלב פיתוח המוצר, דרך הייצור שלו ועד לאספקתו, תוך מתן תשומת לב מרבית לאיכות, קיימות וסביבה.

מלח הארץ – חזון וערכים

חברת מלח הארץ מחויבות לפעול בהגינות, באמינות ובמקצועיות, כמו גם להעניק ללקוחותיה חווית שימוש חיובית ובלתי מתפשרת בתוצריה. החברה שמה לה למטרה להוביל את תרבות המלח בישראל, תוך עיצוב תמהיל ואופי הצריכה של מוצר חיוני זה, מתוך ראייה בריאותית וקולינרית. בד בבד חותרת החברה לחדשנות, כמניע לפיתוח פתרונות ומוצרים העונים לצרכי הלקוחות השונים ולהתמודדות עם אתגרי העתיד.

אחריות חברתית

האחריות החברתית שלנו אינה מסתיימת כאן. מאז ומתמיד השתלבה מלח הארץ במרקם החיים של היישובים שבהם היא פועלת – עתלית ואילת – באמצעות יצירת מקומות תעסוקה, תרומה לקהילה, טיפוח ופיתוח שטחי הבריכות והשטחים הפתוחים – הן לרווחת התושבים והן לטובת הסביבה.

עופות המים

כחלק מערכיה, פועלת החברה לשמירה על האיזון שבין התעשייה לסביבה. אזור הבריכות נשמר כשמורת טבע, אי ירוק המארח מינים רבים של בעלי חיים ומשלב פעילויות של צפרות וטבע באמצעות הקמת מצפורים ואזורי משכן וקינון עבור אלפי עופות וציפורים נודדות. משאב פסטורלי זה מאפשר לנו להפיק את המלח האיכותי, הבריא והטעים ביותר.

עמודי רשתות חברתיות רשמיים:

לוגו יוטיוב - לעמוד מלח הארץ לוגו גוגל - לעמוד מלח הארץ לוגו אינטגרם - לעמוד מלח הארץ לוגו פייסבוק - לעמוד של מלח הארץ

מרכז המבקרים

דילוג לתוכן