השקת מטחנה חדשה בסגנון איטלקי

מטחנת אקטסרא מלח ותיבול איטלקי

ויוה איטליה! "מלח הארץ" מרחיבה את סדרת מטחנות הפרימיום 'אקסטרא תבלינים' ומשיקה מטחנה חדשה בסגנון איטלקי

לאור הצלחת סדרת מטחנות הפרימיום 'אקסטרא תבלינים', "מלח הארץ" מרחיבה את הסדרה ומשיקה מטחנה נוספת – מטחנת אקסטרא תבלינים בסגנון איטלקי. המטחנה החדשה מכילה 100% רכיבים טבעיים – 75% מלח ים טבעי ו-25% תערובת של תבלינים ועשבי תיבול טבעיים בסגנון איטלקי, בהם: פפריקה מתוקה, פלפל אדום, עגבניות מיובשות, אורגנו, בצל יבש, פלפל שחור, שום יבש, זרעי סלרי, פלפל צ'ילי, לימון פרסי, שורש סלרי, רוזמרין, מרווה, זרעי שומר, בזיליקום, זרעי חרדל, עלי דפנה וטימין.

מטחנת 'אקסטרא תבלינים' החדשה בסגנון איטלקי מכילה מלח ים טבעי ותערובת תבלינים בסגנון איטלקי מרכיבים טבעיים בלבד

מלח הארץ משיקה את המטחנה החדשה מתוך הכרות עם קהל הבשלנים בישראל, אשר מעריך את הקולינריה האיטלקית ומתחבר לטעמיו. מטחנת אקסטרא תבלינים בסגנון איטלקי, מעניקה מענה לחובבי המטבח האיטלקי ומאפשרת לשפר ולשדרג מאכלים אהובים כמו פיצה, פסטה, רביולי ואף מאפים כמו פוקצ'ות, המככבים בכל בית. השימוש במטחנות מייתר את הצורך בתבלינים נוספים- מספר סיבובי מטחנה והמנה מקבלת תיבול בצורה טבעית המעניקה חוויה אנינה של טעם.

אילנה גולן, מנהלת השיווק ב'מלח הארץ': "סדרת מטחנות אקסטרא תבלינים פותחה  כמענה למגמה הקולינרית המתרחבת בקרב ישראלים שאוהבים לבשל בבית אוכל משובח  המכיל רכיבים טבעיים. המטחנות שפותחו עם תוספת תבלינים מאפשרות טחינה של המלח והתבלינים במקום המוסיפה ארומה נפלאה לכל תבשיל ומנה. מגמת הבשלנים הביתיים ממשיכה להתפתח למגוון סגנונות בישול וכתמיכה במגמה אנחנו משיקים כעת גם את מטחנת אקסטרא תבלינים בסגנון איטלקי, המאופיינת במראה אתני ובעיצוב ייחודי".

 

סדרת 'אקסטרא תבלינים' של "מלח הארץ"  כוללת מטחנות מעוצבות המכילות תערובות של מלח ים טבעי ותבלינים בסגנונות מיוחדים ומסקרנים, בהם:, ספייסי, שום-פלפל וכעת מצטרף גם הסגנון האיטלקי. את מטחנות 'אקסטרא תבלינים' ניתן להשיג ברשתות השיווק והמזון. מחיר מטחנה ברשתות המובילות נע בין 14.90 ל- 17.90 ₪. כל המוצרים בסדרות המטחנות של 'מלח הארץ' כשרים פרווה בהשגחת הבד"ץ של העדה החרדית ירושלים.

 


"מלח הארץ", היצרנית המובילה של מלח איכותי למזון בישראל מאז 1922, הינה חברה שורשית ומתחדשת, המצמיחה תעשיה מועילה לאדם, לקהילה ולסביבה. "מלח הארץ" מובילה את מהלך מיתוג עולם המלח בישראל ומציעה מגוון רחב של מלחים משובחים מותאמים לצרכים של קהלים שונים, בטעמים ומרקמים שונים.  "מלח הארץ" מנהלת בבריכות המלח באילת ובעתלית פרויקט ממושך המאפשר קיומה של סביבה מוגנת עבור עופות המים. בשיתוף ארגוני שמירת הטבע ומתנדבים, מתקיימת באזור בריכות המלח פעילות הגנה על הצפרות והטבע כחלק משגרת העבודה. לטובת שימור והגנה על עופות המים הקימה החברה מצפורים ואיים מלאכותיים המהווים אזורי קינון בטוחים והיא אף תומכת במחקרים ובמעקב באמצעות טיבוע באזורי הקינון. בשנים האחרונות הציבור הישראלי נחשף לשורה של מוצרי מלח שונים, המראים כי מלח הוא אמנם יסוד חיוני בכל ארוחה ולכל אדם, אבל כבר מזמן לא מדובר רק במלח הבסיסי. מלח הארץ מציעה מגוון מלחים למגוון שימושים לפי בחירת הצרכן.

מוצרים קשורים

חברת מלח הארץ מציעה מגוון רחב של מוצרי מלח ושמה דגש על איכות גבוהה, מוצרים בריאים וטעימים תוך שמירה על איכות הסביבה. חברת מלח הארץ מציעה מגוון רחב של מוצרי מלח ושמה דגש על איכות גבוהה, מוצרים בריאים וטעימים תוך שמירה על איכות הסביבה. מוצרי מלח ושמה דגש על איכות גבוהה, מוצרים בריאים וטעימים תוך שמירה על איכות הסביבה.

דילוג לתוכן