השקת סדרת אריזות מלח 1 ק"ג

'מלח הארץ' יצרנית המלח המובילה והוותיקה בישראל, משיקה סדרה חדשה של אריזות קרטון המכילות 1 ק"ג מלח.

אריזות קרטון קשיח נשמרות לאורך זמן וניתנות לסגירה חוזרת, בסדרה החדשה שני מוצרים: מלח ים דק ומלח מועשר ביוד, לשימוש ביתי יומיומי, המלח בקרטון דק מאוד ואינו סופח לחות.

'מלח הארץ' יצרנית המלח המובילה והוותיקה בישראל, משיקה סדרה חדשה של אריזות קרטון המכילות 1 ק"ג מלח.

אריזות הקרטון החדשות מתאימות לשימוש לאורך זמן, הן ניתנות לפתיחה וסגירה חוזרת והפתח שלהן מאפשר הכנסת כף ואפילו יד, לשימוש נח ולזרייה קלה של המלח.

בסדרה שני מוצרים המתאימים לשימוש יומיומי של כל בני המשפחה:

סקר שבוצע ב-2016 בישראל בהשתתפות משרד הבריאות, מצא כי רוב הילדים והנשים שנבדקו, סובלים ממחסור במינרל היוד. ארגון הבריאות העולמי ממליץ על מלח מועשר ביוד כתחליף למלח שולחני, בלי להגדיל את כמות המלח הנצרכת כמובן. מלח מועשר ביוד הוא הדרך הפשוטה לכל המשפחה להוסיף יוד לתזונה בלי לשנות את הטעם של מלח רגיל.

את אריזות הקרטון החדשות של 'מלח הארץ' ניתן להשיג בכל רשתות השיווק, החנויות והמרכולים.

מחיר קרטון 1 ק"ג מלח ים דק ברשתות המובילות נע בין 4.80 ₪ ל- 5 ₪.

מחיר קרטון 1 ק"ג מלח מועשר ביוד ברשתות המובילות נע בין  5.80 ₪ ל-6.90 ₪.

קופסת מלח מועשר ביוד לשימוש נוח מלח הים האדום בקרטון

"מלח הארץ", היצרנית המובילה של מלח איכותי למזון בישראל מאז 1922, הינה חברה שורשית ומתחדשת, המצמיחה תעשיה מועילה לאדם, לקהילה ולסביבה. "מלח הארץ" מובילה את מהלך מיתוג עולם המלח בישראל ומציעה מגוון רחב של מלחים משובחים מותאמים לצרכים של קהלים שונים, בטעמים ומרקמים שונים.


"מלח הארץ" מנהלת בבריכות המלח באילת ובעתלית פרויקט ממושך המאפשר קיומה של סביבה מוגנת עבור עופות המים. בשיתוף ארגוני שמירת הטבע ומתנדבים, מתקיימת באזור בריכות המלח פעילות הגנה על הצפרות והטבע כחלק משגרת העבודה. לטובת שימור והגנה על עופות המים הקימה החברה מצפורים ואיים מלאכותיים המהווים אזורי קינון בטוחים והיא אף תומכת במחקרים ובמעקב באמצעות טיבוע ומעקב באזורי הקינון.

מוצרים קשורים

חברת מלח הארץ מציעה מגוון רחב של מוצרי מלח ושמה דגש על איכות גבוהה, מוצרים בריאים וטעימים תוך שמירה על איכות הסביבה. חברת מלח הארץ מציעה מגוון רחב של מוצרי מלח ושמה דגש על איכות גבוהה, מוצרים בריאים וטעימים תוך שמירה על איכות הסביבה. מוצרי מלח ושמה דגש על איכות גבוהה, מוצרים בריאים וטעימים תוך שמירה על איכות הסביבה.

דילוג לתוכן